Tjerr 1038 FM transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. In addition to the broadcast of a Top 40, Pop, Hits Euro, Electronic and Dance programmes, Tjerr 1038 FM transmeton prodhime të ndryshme lokale. Ata janë duke punuar si një urë në mes dëgjuesve dhe muzikë.
Tjerr 1038 FM adresa website zyrtar është www.spin1038.com
Tjerr 1038 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ireland : Tjerr 1038 FM ]