top logo

Zed Radio is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Zed Radio are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Iraq.

Zed Radio website address is www.zedradio.org

Zed Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Iraq : Zed Radio ]