Radio Darvish mirëpresim të gjithë ju në shtëpinë e argëtimit që është projektuar për të ju japin përvojën më të mirë në radio pa marrë parasysh wheather ju jeni duke jetuar në Iran apo kudo tjetër në botë. Me këngë nga artistë të muzikës popullore të Iranit dhe nga e gjithë bota Radio Darvish është vendosur të gjithë për të marrë ju në një botë muzikore ku ju jeni gonna të vijnë përsëri dhe përsëri. Të playlists e Radio Darvish gjithashtu përmban zhanret Persisht, Tradicional, muzikë. Kështu, të jetë me Radio Darvish dhe për të marrë argëtuan 24/7. Radio Darvish adresa web zyrtar është www.radiodarvish.com
Radio Darvish
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Iran : Radio Darvish ]