NewShinta FM communicates its projects brighten its playlists for a socially and socially differing crowd. Notwithstanding the communicate of an assortment of data and excitement programs, NewShinta FM communicates differing nearby creations. Projektet e tyre krijimet dhe të dhënat bazë përmban, për shembull, current issues, i kuzhinës, social, Stimulimi dhe lojëra fusha.

New Shinta FM official website address is www.radionewshinta.com

NewShinta FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Indonezija : NewShinta FM ]