top logo

Kis FM Semarang is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Kis FM Semarang are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Semarang, Indonezija.

Kis FM Semarang website address is kis1032.blogspot.in

Kis FM Semarang
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Indonezija : Kis FM Semarang ]