top logo

EL JOHN 102.6 FM live to broadcast from Indonesia, Pekanbaru. EL JOHN 102.6 FM transmetuar lloj të ndryshme të pop fundit, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. EL JOHN 102.6 FM streaming muzikë dhe programet si në internet. EL JOHN 102.6 FM është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

EL JOHN 102.6 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Indonezija : EL JOHN 102.6 FM ]