Retro 895 live broadcasting from Reykjavik, Iceland. Retro 895 broadcast Great 80 dhe 90 muzikë. Retro 895 streaming muzikë dhe programet si në internet. Retro 895 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Retro 895
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Iceland : Retro 895 ]