This radio station commemorates the musical world of Topaz Disco in the legendary Budapest between 77 dhe 80. At that time Zolika Szabo, now SzaboZe, takes care of the music.

Topaz Disco Radio official website address is www.topazdisco.hu

Topaz Disco Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Hungary : Topaz Disco Radio ]