top logo

All Star Radio provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Oldies, 60s, 70s, Pop, Hits muzikë mund të dëgjohet.

All Star Radio official website address is www.all-star.hu

Të gjitha të Radio Star
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Hungary : Të gjitha të Radio Star ]