Amor Fm filloi udhëtimin e saj me qëllim për të filluar një epokë të re muzikore në muzikë indian, duke transmetuar zhanër të muzikës popullore Amor Fm ka vendosur veten si një zgjedhje shumë e shumë i shijshëm për muzikë gusto për listenrs në Indi, si dhe në mbarë botën. Faqen zyrtare Amor Fm është amorfm.eu
Radio Amor Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Indi : Radio Amor Fm ]