top logo

Radio Concorde is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Concorde are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Haiti.

Radio Concorde official website address is www.radioconcorde.com

Radio Concorde
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Haiti : Radio Concorde ]