Radio 1 Karaibe është i njohur më mirë si një stacion interaktive në internet radio e cila transmeton programe që janë në përputhje me kulturën dhe traditën e zonës së Karaibeve. Kështu, saj në thelb një radio që promovon kulturën e kësaj zone Karaibeve përmes radios së tyre dhe programet e saj zbukuruar me kujdes radio.
Radio 1 Karaibe adresa zyrtare e internetit është www.radio1caribbean.wix.com

Radio 1 Karaibe
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Guyana : Radio 1 Karaibe ]