Cherie FM Guadeloupe mirëpresim të gjithë ju në shtëpinë e argëtimit që është projektuar për të ju japin përvojën më të mirë në radio pa marrë parasysh wheather ju jeni duke jetuar në Guadeloupe apo kudo tjetër në botë. Me këngë nga artistë të muzikës popullore e Guadeloupe dhe nga e gjithë bota Cherie FM Guadeloupe është vendosur të gjithë për të marrë ju në një botë muzikore ku ju jeni gonna të vijnë përsëri dhe përsëri.

Cherie FM Guadeloupe adresa faqen zyrtare është cheriefmantilles

Cherie FM Guadeloupe
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Guadeloupe : Cherie FM Guadeloupe ]