Radio Xilagani jetojnë transmetimin nga Greqia. Radio Xilagani transmetuar lloj të ndryshme të pop fundit, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. Radio Xilagani streaming muzikë dhe programet si në internet. Radio Xilagani është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Radio Xilagani adresa faqen zyrtare është www.radioxilagani.gr

Radio Xilagani
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Radio Xilagani ]