Radio Retro 105.4 është një komunitet jo-fitimprurëse online dhe FM stacion Raido në Greqi. Radio Retro 105.4 rinia radio stacioni në internet. Radio Retro 105.4 ofron një përzierje e muzikës, argëtim.

Radio Retro 105.4 Adresa zyrtare e internetit është www.radioretro.gr

Radio Retro 105.4
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Radio Retro 105.4 ]