Radio 94.1 është një radio stacion muzikë në internet. Radio 94.1 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Radio 94.1 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Radio 94.1 Adresa zyrtare e internetit është www.radio941.gr

Radio 94.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Radio 94.1 ]