Është klasik dhe Oldies muzikë janë zhanret e preferuar e ju, se në qoftë se kështu Radio 1 Klasik është atje për të shërbyer disa nga shumë më të mirë klasike dhe Oldies muzikë non stop për dëshirën tuaj për disa këngë të mirë të vjetër dhe klasike. Ka shumë muzikë të njohura klasike në Greqi dhe Radio 1 Klasik sjell më të popullarizuara të tyre për dëgjuesit e tyre.
Radio 1 Klasik adresa zyrtare e internetit është www.radio1.gr

Radio 1 Klasik
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Radio 1 Klasik ]