Zemra FM 93.1 auditori do të thotë shumë, pozicioni do të njihen si një pozicion dëgjuesit duhet të jetë gazmor e. Ata rrisin një identitet majuscule midis dëgjuesit dhe veten e tyre në mënyrë që ata mund të merrni një lidhshmëri të drejtë mes tyre dhe dëgjuesit e tyre që i japin të pasojnë në një argëtim lëvizje shumë të lehtë akordues.

Zemra FM 93.1 Adresa zyrtare e internetit është www.heartfm.gr

Zemra FM 93.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Zemra FM 93.1 ]