Paragon 99.9 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Adult Contemporary, Jazz Smooth, Soul dhe R&B Muzikë. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Paragon 99.9 broadcasts to the greater Takoradi, Ghana area and beyond.

Paragon 99.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ghana : Paragon 99.9 ]