Melody FM 91.1 is a hit live online broadcasting music channel based on Takoradi, Ghana. It plays different range of music genres like Soul and R&B. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave, ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online. This channel’s success was driven largely by the strength of its running programs with African songs. Melody FM 91.1 Adresa zyrtare e internetit është www.mymelody911online.com/melody
Melody FM 91.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ghana : Melody FM 91.1 ]