top logo

Sunshine live Hard është i bazuar ofruesi gjerman muzikës hard rock dhe në këtë radio ata që janë të interesuar në llojin e muzikës mund të përjetojnë të bukur këngë Hard Rock radio prodhon. Sunshine live Hard dhe pasioni i tij është të sigurojë dëgjuesit e tyre se ata janë gjithmonë në përputhje me trendin e dëgjuesit zgjedhjes së tyre.
Sunshine live Hard adresa faqen zyrtare është www.sunshine-live.de

Sunshine live Hard
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Sunshine live Hard ]