top logo

SkyRadio80s is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. SkyRadio80s are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Gjermaninë. It is time to rekindle the memories of the decades of our youth!

SkyRadio80s
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : SkyRadio80s ]