Më e madhe këngët klasike rok! Liri, Pavarësi, Motorcycles dhe freski, veçanërisht muzikës që lëviz dhe përgjigjet – kjo është shkëmb. Nga AC / DC për ZZ Top: Kjo është shkëmb klasik, njohur, inkurajon për të marrë pjesë ose vetëm për të dëgjuar si është. Nga rënda deri në baladat e mëdha shkëmbore ju do të gjeni gjithçka nën savs shkëmb.

Radio savs Rock adresa zyrtare e internetit është www.saw-musikwelt.de

Radio SAW Rock
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Radio SAW Rock ]