Hitkanal FM radio për hit muzikë non stop e saj një trajtojnë të mbushur me majë të klasës goditur zhanër bazuar muzikë. Posaçërisht playlists dhe programet e tyre që janë bërë me hitet më të nxehta të muzikës klasike të 80 janë me të vërtetë shumë i këndshëm dhe i kënaqshëm tot i bëri veshët e në të njëjtën kohë.
Hitkanal FM adresa faqen zyrtare është www.hitkanal.fm

Hitkanal FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Hitkanal FM ]