Synon Ernst FM për të luajtur hitet më të mira muzikore para se dikush luan tjera. Kjo është një radio ku dëgjuesit merr hitet e muzikës elektronike dhe valle zhanër i bazuar se ato të tjera. Tërë javën radio është e mbushur me programet e lartë tabelë që argëton dëgjuesit e tyre tërësisht.
Ernst FM adresa faqen zyrtare është www.ernst.fm

Ernst FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Ernst FM ]