Hitradio 100.5 është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Hitradio 100.5 janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Gjermaninë.

Hitradio 100.5 Adresa zyrtare e internetit është www.dashitradio.de

Hitradio 100.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Hitradio 100.5 ]