top logo

Here you can find the best from the Core and Metal area! Playlists like “I vështirë- / Vdekje- / Metal- / Grindcore”, “Funnycore”, “Alternativë” dhe shumë më tepër. just wait for you! Variety is always taken care of!

Core Mix
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Core Mix ]