Antena Pirmasens luan një përzierje unike të ri të muzikës nga Listat aktuale dhe hitet ndërkombëtare të lartë të fundit 30 vjet. ANTENNE Pirmasens jep informacion të dobishëm mbi tema të jetesës të lidhura përditshme të tilla si, hows motit, whats going on me botën e jashtme, lajmet e fundit në botën muzikore dhe kështu me radhë.
ANTENNE Pirmasens adresa faqen zyrtare është www.antenne-pirmasens.de
Antena Pirmasens
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Antena Pirmasens ]