top logo

ANTENNE Kaiserslautern transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, ANTENNE Kaiserslautern transmeton prodhime të ndryshme lokale. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha

ANTENNE Kaiserslautern adresa faqen zyrtare është www.antenne-kl.de

ANTENNE Kaiserslautern
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : ANTENNE Kaiserslautern ]