top logo

ANTENNE Bayern Zi Beatz paraqet rreh e muzikës. Kjo është radio e cila është si bukë e thekur e msuic nga zhanër si Hip Hop, shpirti dhe RnB. ANTENNE Bayern Zi Beatz është një emër shumë popullor dhe shumë i njohur në komunitetin radio e Gjermanisë dhe ata kanë bërë drejtësi për suksesin e tyre duke futur këtë radio për dëgjuesit e tyre.
ANTENNE Bayern Zi Beatz adresa faqen zyrtare është www.antenne.de

ANTENNE Bayern Zi Beatz
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : ANTENNE Bayern Zi Beatz ]