98.8 Kiss FM është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. 98.8 Kiss FM janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Gjermaninë.

98.8 Kiss FM adresa faqen zyrtare është www.kissfm.de

98.8 Kiss FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : 98.8 Kiss FM ]