Fatu Radio broadcasts its programmes decorate its playlists for a Political diverse audience. In addition to the broadcast of a variety of Political information programmes, Fatu Radio broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Fatu Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Gambia : Fatu Radio ]