Fred Film Radio CH7 Frëngjisht stacioni muzikor që luan lloje të ndryshme të muzikës non stop. Kjo është radio që do të bashkëvepruar me dëgjuesit e tyre në një mënyrë shumë miqësore. Ata janë konsideruar shpesh si një nga shumë të orientuar dëgjuesit zgjedhje radio stacioni në internet atje në bazë të filmit francez dhe muzikë.
Fred Film Radio CH7 Frëngjisht adresa faqen zyrtare është www.fred.fm

Fred Film Radio CH7 Frëngjisht
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ UK : Fred Film Radio CH7 Frëngjisht ]