top logo

RVI La Radio provides twenty four hour mix of several genres and styles of music. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. R&B, Soca, Hip-hop dhe Reggae Muzikë mund të dëgjohet.

Contact Info:
Le bourg – 1er etage Mairie Saint-Remy, Aquitaine, France 24700
Telefon: +33 6 51 56 57 57
RVI La Radio website address is rvilaradio.com
RVI La Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : RVI La Radio ]