RFM 80s Franca jep njëzet e katër orë (24orë) përzierje e zhanreve të shumta si dhe stilet e viteve '80 këngët. Vendi juaj merr mbi secilin prej këngëve ju adhuroj ndërsa konkurrojnë për të vazhduar me dëshirat lidhur me dëgjuesit.

RFM 80s Franca adresa faqen zyrtare është www.rfm.fr

RFM 80s Franca
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : RFM 80s Franca ]