R D’Autan is a local community radio station.
It is based in Lavaur and Gaillac. Its FM frequencies: 105.1 on Vaurais – 100.2 dhe 102.8 on the Gaillac on Castres.

R D’Autan website address is www.rdautan.fr

R D’Autan
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : R D’Autan ]