Latina Kizomba is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Latina Kizomba are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Francën.

Latina Kizomba website address is www.latina.fr

Latina Kizomba
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Latina Kizomba ]