Forum 2000 live broadcasting from Orleans, France. Forum 2000 broadcast various kind of 2000’s music. Forum 2000 streaming muzikë dhe programet si në internet. Forum 2000 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Forum 2000 Adresa e internetit është www.forum.fr

Forum 2000
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Forum 2000 ]