top logo

Kanal 80, Ky stacion radio është krijuar për të dashuruar e muzikës së mirë, Pop, Soft Rock, Pop muzikës Rock Ne dashuri ju të gjithë e dimë, këtu ju mund të ndjeheni mirë, kur ju të dëgjoni muzikë dhe të lexoni një lajm të cilësisë në lidhje me një aktor të ri, një këngëtar apo edhe një risi në zonën ku je.

Kanal 80 Adresa zyrtare e internetit është www.canal80.fr

Kanal 80
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Kanal 80 ]