80s dhe disko luan për mbledhjen e këngët e tyre të mëdha nga 80 dhe 90 dhe, ndërsa zgjedhjen e muzikës që ata janë në të vërtetë u përkul drejt disko dhe trembem zhanrin e muzikës. Me mbledhjen e të madh të muzikës në paketën e saj të plotë të radios e cila përshkruan për sasinë e tij absolut i përkushtimit në sjelljen më të mirë të 80-së dhe 90 për këngë.
80s dhe faqen zyrtare Disco adresa është www.8090webradio.wix.com

80s dhe Disco
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : 80s dhe Disco ]