NRJ Finlanda është një stacion radio popullor në Finlandë. Kjo është 24 orë jetojnë radio dhe luajnë gjini të ndryshme të muzikës në internet. Faqen zyrtare NRJ Finland është www.nrj.fi
NRJ Finland
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Finland : NRJ Finland ]