top logo

Arab DJ është një stacion radio muzikë. Transmeton Arabe DJ në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të këngëve arabe mira dhe valle nxehtë. Arab DJ ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.
DJ Arabe adresa faqen zyrtare është www.tiny.cc/radio4dj

Arab DJ
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Egypt : Arab DJ ]