Mortal FM 99.1 është transmetuesi zyrtar i muzikës urbane si Reggaeton, hip-hop, rap rap dhe lokale, duke ofruar zërin më të mirë nga Santiago, Dominican Republic. Kjo është më e mirë dhe më ndodh radio stacioni në internet nga vendi i bazuar në Hip Hop, reggae dhe rap muzikë gjatë gjithë ditës të mbuluara.
Mortal FM 99.1 Adresa zyrtare e internetit është www.mortal99.com

Mortal FM 99.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : Mortal FM 99.1 ]