Latina 104 is a hit live online broadcasting music channel based on Santo-domingo, Dominican Republic. Latina 104 plays different range of music genres like Latin. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

Latina 104 Adresa zyrtare e internetit është latina104.blogspot.com

Latina 104
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 seconds Radio is Loading...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : Latina 104 ]