top logo

Kanal 105 FM është një Krijuesit e hit këngë. Prekur vetëm hitet e momentit për të rinjtë që e duan Top dyzet, në spanjisht dhe anglisht. Mbuluar 80% i vendit.

Kanal 105 FM adresa website zyrtar është www.canal105.com

Kanal 105 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : Kanal 105 FM ]