Roskilde Dampradio is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Roskilde Dampradio broadcasts to the greater Roskilde, Denmark area and beyond. Roskilde Dampradio provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

Roskilde Dampradio website address is www.dampradioen.dk

Roskilde Dampradio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Denmark : Roskilde Dampradio ]