Retro Radio Jul communicates its projects design its playlists for a socially and socially different group of onlookers. Notwithstanding the communicate of an assortment of data and stimulation programs, Retro Radio Jul communicates different nearby preparations. Projektet e tyre krijimet dhe të dhënat bazë përmban, për shembull, ndërmarrjet e tanishme, i kuzhinës, social, diversitetit dhe lojëra fusha.

Retro Radio Jul
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Denmark : Retro Radio Jul ]