Radio Dalmacija radio stacione rajonale kryesor në fushën e veshjeve dhe Dubrovnikut të Zadarit dhe St. Rocco. Radio Dalmacija transmetimi nga Spliti, Croatia. Radio Dalmacija transmetuar Kombëtare Lajme dhe përzierje këngë.
Radio Dalmacija adresa faqen zyrtare është www.radiodalmacija.hr
Radio Dalmacija
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Croatia : Radio Dalmacija ]