Novi Radio Zadar akuzuar mesme nga Kroacia. Programi Novi Radio Zadar butë ndryshme nga 80, pop, eufoni guri. Novi Radio Zadar streaming eufoni dhe programet si në internet. Novi Radio Zadar është 24 kohë 7 ditë transmetimi aktive Online.

Novi Radio Zadar adresa faqen zyrtare është www.noviradio.hr

Novi Radio Zadar
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Croatia : Novi Radio Zadar ]