Juan de Castellanos 105.4 FM Estereo is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Juan de Castellanos 105.4 FM Estereo are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Tunja, Colombia.

Juan de Castellanos 105.4 FM Estereo official website address is www.jdc.edu.co

Juan de Castellanos 105.4 FM Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Colombia : Juan de Castellanos 105.4 FM Radio ]